Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

část č. 1 VZ: Studentské mikroskopy pro Ústav histologie a embryologie LF MU


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových laboratorních přístrojů - mikroskopů pro potřeby příslušných pracovišť LF MU, podrobně specifikovaná pro jednotlivé části veřejné zakázky v příslušných v technických podmínkách zadavatele a provedená za obchodních podmínek specifikovaných v příloze A zadávací dokumentace, tj. příslušném návrhu smlouvy a jeho přílohách.
Podrobnou definici a vymezení předmětu plnění této veřejné zakázky stanoví zadávací, obchodní a technické podmínky jednotlivých částí této veřejné zakázky uvedeny dále v zadávací dokumentaci.
Dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku na všechny či některé části veřejné zakázky nebo i na jednu část veřejné zakázky, podle schopnosti splnění požadavků zadavatele uvedených v zadávací dokumentaci k jednotlivým částem veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.10.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.