Veřená zakázka

část 2 – Svítidla a osvětlení

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Technologie, stroje, přístroje a elektronikaBezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečeníMateriál, součástky a náhradní díly
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika
CPV kódy:
31500000-1 - Elektrické zdroje světla a svítidla,
45316000-5 - Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů
Popis:

Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka a montáž svítidel, osvětlovacích prvků a systému osvětlení v obou budovách galerie (Komenského 10 a Masarykovo nám 24, Jihlava), vč. jejich zapojení, zprovoznění, detailního nastavení, kalibrace a zaškolení obsluhy tak, aby uvedený předmět byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu popsanému v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Nezbytnou podmínkou pro dodavatele vybraného pro plnění této části veřejné zakázky je koordinace jeho plnění s plněním dodavatelů ostatních dvou částí veřejné zakázky.

Další informace o předmětu této části veřejné zakázky jsou vyjádřeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné níže.

Jedná se o opakované zadávací řízení téže veřejné zakázky, které bylo zahájeno poté, co předchozí zadávací řízení zahájené dne 28. 2. 2024 bylo zrušeno. Text Zadávací dokumentace a některých jejích příloh byl poté upraven či doplněn, a proto jsou dodavatelé povinni pro zpracování svých nabídek použít výlučně dokumenty tvořící zadávací dokumentaci poskytovanou v tomto zadávacím řízení (!).

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    14.06.2024