Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

část 1. nákup referenčních mobilních telefonů


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka referenčních mobilních telefonů v min. počtu kusů 240.

Zadavatel provedl analýzu rizik navazující na varování vydané Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost (dále jen ,,NÚKIB“) podle § 12 zákona
181/2014 Sb. o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů (zákon o kybernetické bezpečnosti), ve znění pozdějších předpisů, ze dne 1. února 2020. Toto varování jako hrozbu v oblasti kybernetické bezpečnosti označuje použití technických a programových prostředků následujících společností, včetně jejich dceřiných společností, a to společností:
- Huawei Technologies Co., Ltd., Šen-Čen, Čínská republika
- ZTE Corporation, Šen-Čen, Čínská republika
Zadavatel proto v návaznosti na uvedené nepřipouští v nabízeném řešení použití technických nebo programových prostředků výrobců, kteří jsou uvedeni v současné době platném varování NÚKIB jako hrozba v oblasti kybernetické bezpečnosti.
Specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 v návrzích smlouvy Přílohy č. 4 - nákup referenčních mobilních telefonů a v Příloze č. 5 - Návrh smlouvy – nákup manažerských mobilních telefonů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.