Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Brána Beskyd I

Číslo ve věstníku:
Z2019-044396
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této podlimitní veřejné zakázky na stavební práce je stavba dětského hřiště a polyfunkčního objektu, který bude sloužit k bydlení a jako pohostinské zařízení. V rámci této stavby dojde ke změně kapacit a tvarů zpevněných ploch a komunikací v předmětné lokalitě. Stavba zahrnuje výstavbu celkem 32 parkovacích míst. Polyfunkční objekt bude dvoupodlažní, nepodsklepený a s plochými střechami. Z jihozápadu na objekt bude navazovat terasa s pergolou a pak vodní plocha. Na západ od objektu je navržen terénní val – přístupná travnatá plocha, dále posezení pro děti ve formě amfiteátru zapuštěného do terénního reliéfu, venkovní posilovna, dětské hřiště s vyhlídkovým altánem na vrcholu kopečku a work out. Před objektem z východní strany je navrženo parkoviště, které bude pokračovat podél nově navržené komunikace propojující ulici Jana Trčky s ulicí Poštovní. Mezi parkovištěm z jihu a dětským hřištěm je druhý menší terénní val.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.12.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 27.01.2020 (15:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.