Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Biologický průzkum na lokalitu – vrchní část ul. Truhlářova


Kategorie

Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vyhotovení biologického průzkumu na lokalitu vrchní části ul. Truhlářova zahrnující 41 exemplářů lip (Tilia).
Součástí biologického průzkumu bude fytocenologický průzkum, entomologický průzkum, ornitologický průzkum a průzkum netopýrů. Bude obsahovat popis širších územních vztahů, tzn., kde se lokalita nachází, jaké významné části přírody jsou v jejím okolí (chráněná území), popis a posouzení stávajícího výchozího stavu, v jakém stavu je současná vegetace. Bude zhodnocen stávající stav území (biodiverzita a ekologická stabilita). V případě nalezení zvláště chráněných nebo ohrožených druhů rostli na živočichů, bude průzkum obsahovat popis opatření návrhu eliminující či minimalizující možné negativní vlivy. Biologický průzkum bude proveden po jednu sezónu v roce 2021.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.