Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Bílina po Ervěnickém koridoru - revitalizace - PD

Číslo ve věstníku:
Z2020-043515
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Projektová dokumentace se bude týkat akce: “Bílina po Ervěnickém koridoru-revitalizace“. 1/ Projektová dokumentace (PD) pro odstranění stávajících konstrukcí přeložky Bíliny po Ervěnickém koridoru a jejich nahrazení prostým otevřeným meandrujícím korytem vodního toku (VT) v omezeném a stísněném prostoru pláně výsypky místně v prostorové kolizi se stávajícími potrubími EK i nouzovým korytem. 2/ PD cyklotrasy podél revitalizovaného toku. Cyklotrasa bude sloužit jako obslužná komunikace pro správce vodního toku. 3/ PD rekonstrukce stávající mostní konstrukce. 4/ Návrhu převodu vody po dobu stavby, včetně zpracování prozatímního manipulačního řádu pro dobu výstavby. 5/ Havarijního plánu stavby a povodňového plánu stavby. 6/ PD dopravně inženýrského opatření (DIO) a jeho schválení policií ČR. 7/ Průzkumy, které jsou nutné k řádnému provedení díla (stavebně technický průzkum, doplnění inženýrsko-geologického průzkumu, atd.)

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 05.01.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.