Informace o zakázce

Základní údaje:
Název zakázky:

Bezbariérové chodníky, Kostelní Hlavno


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o vybudování nového chodníku podél komunikace č. III/2752 spojující obec Hlavenec a obec Mečeříž a podél komunikace č. III/24424, která spojuje obec Kostelní Hlavno s obcí Sudovo Hlavno. Stavba je rozdělena na dílčí etapy a části.
Etapa I.:
První část výstavby chodníku začíná v jižní části obce, a to napojením na stávající chodník. Výstavba první části pokračuje severovýchodním směrem podél komunikace č. III/2752 k centru obce, až těsně za stykovou křižovatku s komunikací č. III/24424. Tato část je ukončena nově navrženým místem pro přecházení a její délka je 396 m. Druhá část bude vybudována na komunikaci č. III/24424 po pravé straně vozovky směrem k obci Sudovo Hlavno. Začátek úseku se nachází v blízkosti místního kostela a pokračuje severozápadním směrem a je ukončen na konci obce. Celková délka druhé části je 386 m. Třetí část se nachází na levé straně komunikace č. III/2752 a pokračuje směrem k centru obce, kde na stykové křižovatce odbočuje na komunikaci č. III/24424, kde pokračuje k místnímu kostelu a pokračuje za výše zmíněným kostelem, až do prostoru stávající autobusové zastávky a končí v prostoru nově navrženého přechodu pro chodce. Délka úseku je 378 m.
Etapa II.:
Začátek úseku druhé etapy je situován v severní části obce, odkud pokračuje po pravé straně vozovky směrem do centra obce podél komunikace č. III/2752. Konec úseku se nachází v prostoru stykové křižovatky s komunikací č. III/24424 a celková délka této etapy je 347 m.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.09.2018

Lhůta pro podání nabídek do: 21.09.2018 (08:00)

Registrujte se ZDARMA
Přihlašte se nebo se registrujte a získejte ZDARMA přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.