Veřená zakázka

Bezbariérová rampa před vstupem do objektu PF UK

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
CPV kódy:
45000000-7 - Stavební práce
Popis:

Předmětem plnění této veřejné zakázky je výstavba nové rampy, která bude sloužit pro bezbariérový přístup z prostoru náměstí Curieových a Dvořákova nábřeží do podloubí před vstupem do budovy Právnické fakulty. Rampa je umístěna tak, aby nenarušila celkovou koncepci prostoru před budovou, zároveň aby se přirozeně zapojila do pěších tras mezi náměstím se stanicemi MHD, nedalekými přechody přes křižovatku před Čechovým mostem a chodníkem Dvořákova nábřeží.
Předmět veřejné zakázky bude realizován dle projektové dokumentace zpracované Ing. Arch. Jiřím Linhartem, se sídlem Tlustého 2042/22, 193 00 Praha – Horní Počernice, IČO: 47097043, ČKA 02851.

UPOZORNĚNÍ PRO DODAVATELE:
S ohledem na skutečnost, že objekt budovy Právnické fakulty UK je památkově chráněným objektem (rejst. č. ÚSKP 38808/1-413) je nezbytné, aby veškeré materiály používané v rámci realizace odpovídaly minimálnímu standardu vymezenému v zadávací dokumentaci, a to i v případě, že se nejedná o stavební úpravu památkově chráněné budovy, nýbrž v její bezprostřední blízkosti.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    24.06.2021