Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Bělá, Kvasiny, protipovodňová ochrana

Číslo ve věstníku:
Z2021-006773
Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Realizace stavby spočívající ve vybudování liniového protipovodňového opatření na Q20. V rámci akce dojde k rekonstrukci dvou jezů, která bude spočívat v jejich odstranění a vyrovnání nivelety dna toku. Ve dně bude modelována kyneta šířky cca 1 m pro koncentraci nízkých průtoků. Břehy budou stabilizovány těžkou kamennou rovnaninou. Dále dojde ke zbudování liniových betonových protipovodňových zdí, které budou částečně založeny na vrtaných pilotách. Šířka nadzemních částí zdí bude 0,3m, celková délka zdí bude cca 400m. V místech prostupů zdmi bude realizováno mobilní hrazení v celkové délce 14m. Součástí stavby bude i kácení porostů. Bližší specifikace viz projektová dokumentace a smlouva o dílo.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 23.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 25.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.