Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Bělá


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
V rámci zakázky bude na VT Bělá provedena těžba břehového porostu. V úseku ř.km 1,800 - 3,000 dojde k odstranění dřevin se sníženou provozní bezpečností a dřevin ohrožujících sousední pozemky zřícením, popř. dřeviny výrazně snižující průtočnost koryta.
Z koryta budou odstraněny spadlé části kmenů, spláví tvořené biologickým materiálem (drobné větve, zbytky travin atd.) a zlikvidovány dle platných předpisů. Dojde k odstranění křovin omezující průtočnost koryta.
V úseku ř.km. 1,800 – 2,300 budou odstraněny převážně vrby ve stádiu rozpadu a stromy se sníženou statickou bezpečností popř. stromy které by mohly ohrožovat navazující silnici č.295.
V úseku ř.km. 2,300 – 3,000 se kácení soustředí na odstranění nebezpečných dřevin u nemovitosti na st. p.1024 a odstranění nebezpečných dřevin (stromy napadené dřevokaznou houbou, ohrožující
běžkařské tratě atd.) a dřevin snižujících průtočnost toku.
Celkem bude odstraněno 171 ks stromů, 92 m2 křovin a 4 ks vývratů.
Místo plnění: k.ú. Vrchlabí, Dolní Branná, okr. Trutnov, okr. Semily

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.10.2020 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.