Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Bateriové úložiště Roztoky


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem zakázky je dodávka a montáž bateriového dobíjecího systému o předpokládané kapacitě úložiště 76,8 kWh, který doplní již existující OZE na bázi fotovoltaických panelů nacházející se na střeše objektu. Dodávka tak bude zahrnovat technologii a montáž uložiště pro akumulaci elektrické energie. Minimálně požadované parametry jsou následující:

Baterie, které jsou v systému plánované, budou na bázi lithia a budou mít kapacitu minimálně 76,8 kWh. Rozvaděč/e/ (rozvodnice) hybridní fotovoltaické elektrárny budou certifikovány podle směrnice 2014/35/EU (Nízké napětí) a směrnice 2014/30/EU (Elektromagnetická kompatibilita) nebo bude jinak doložena jejich shoda s těmito předpisy či dodavatel rovnocenným způsobem splnění požadavků vymezených těmito technickými normami.
Systém bude schopen decentrálního ostrovního provozu pro 3 zvolené části objektu, kanceláře, sklad a technologie TZB. Systém zajistí přechod do ostrovního režimu do 5 ms. Zadavatel očekává, že porucha výkonových částí měničů, baterií a řídícího systémů neomezí provoz ostatních částí a nezabrání jim v přechodu do ostrovního režimu. Všechny elektrické obvody budou zálohovány pro možnost provozu v ostrovního režimu o plném výkonu 40 kW po neomezeně dlouho dobu za podmínky dodávky energie z obnovitelných zdrojů. Systém bude vybaven záskokovým automatem, který v případě poruchy zajistí okamžitou dodávku energie bez výpadku.
Požadujeme individuální systém MaR (měřeni a regulace), který bude umět komunikovat se stávajícími tepelnými čerpadly a budoucími dobíjecími stanicemi pro elektromobily.
MAR s dílčími jednotkami v rámci objektu zajistí řízení spotřeby ze stávající fotovoltaické elektrárny bez přetoků v místě připojení na DS. Systém umožní řídit nabíjení elektromobilů v režimech, pouze z možných přebytků FVE, nabíjení a prioritní nabíjení (upřednostní nabíjení před ostatními spotřebiči, omezí jejich spotřebu)
Nedílnou součástí stému bude vzdálený monitoring jednotlivých dílčích celků i celé instalace. Loguje události a periodicky měřená data. Systém umožní přehledné zobrazení aktuálních a historických dat jednotlivých komponent a predikci údržby. V rámci rozhraní bude moci uživatel navrhovat vlastní obrazovky přehledů dle hodnot, které jsou pro ně důležité sledovat a porovnávat.
Systém MAR bude obsahovat jak lokální uživatelské rozhraní, tak vzdálený monitoring skrze dedikované servery, tedy bez nutnosti veřejné IP či jiných zásahů do stávající IT sítě. Systém musí být pro uživatele dostupný kdekoliv z internetu, přičemž bude zachováno zabezpečení přenosu dat.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 05.01.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.