Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

B.j. 18 PB-KoDuS Senožaty

Číslo ve věstníku:
Z2019-026802
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
předmětem veřejné zakázky je přestavba stávajícího objektu kasáren na bytový dům, včetně nástavby valbové střechy a přístavby únikového schodiště. Tato stavba je v intravilánu obce Senožaty na jejím severovýchodním okraji. V rámci stavebních úprav dojde k novým vnitřním rozvodům vody a kanalizace, které budou napojeny na stávající přípojky u paty objektu. Pro potřeby vytápění bude v navrhovaném objektu pro bydlení zřízena nová plynová kotelna. Tato kotelna bude napojena na zásobníky butanového plynu v areálu ZŠ Senožaty, vzdálené cca 170 m západním směrem. Celková délka přípojky bude cca 200 m. Vzhledem k velkému objemu bouracích prací na celém objektu včetně fasády bude použit na doporučení zpracovatele PD, kontaktní montovaný zateplovací systém do nosných hliníkových lišt, který zajistí úplnou stabilitu budoucí izolační fasády i přes již zmíněné zásahy. Vrchní omítky budou silikonové, probarvené ve světlých pastelových tónech. Stávající dřevěná, dvoukřídlá okna budou nahrazena plastovými, dvoukřídlými okny, v bílé barvě. Střešní krytina je navržena z pálených tašek v cihlově červené barvě. Na severní straně bude v místě zbouraného komínu umístěn zavěšený třívrství, nerezový komín pro odkouření nové plynové kotelny. Stavebními úpravami dojde k značnému snížení spotřeby tepla na vytápění objektu. V současnosti je objekt v energetické třídě G - mimořádně nehospodárný. Navrženými energetickými úpravami bude objekt v energetické třídě – B (velmi úsporná).

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 31.07.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 09.09.2019 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.