Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Auditorské činnosti a další služby auditora za kalendářní roky končící 31. prosincem 2021–2024


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Tato veřejná zakázka je zadávána v rámci společného zadávání dle ustanovení § 7 ZZVZ. Smlouva o společném zadání této veřejné zakázky byla uzavřena ve smyslu ustanovení § 7 ZZVZ mezi zadavateli: Česká exportní banka, a.s. a Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. dne 30. 6. 2020. Oprávnění jednat vůči třetím osobám má na základě výše uvedené smlouvy o společném zadávání Česká exportní banka, a.s. Předmětem Zadavateli požadovaného plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je poskytování auditorských činností a dalších služeb auditora (společně dále jen „auditorské služby“) pro oba zúčastněné Zadavatele, a to za kalendářní roky končící 31. prosincem 2021–2024 v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a v jejích přílohách.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.01.2021 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.