Veřená zakázka
Aquapark Cheb – rekonstrukce a přístavba bazénu: projektová dokumentace
Stavebnictví a související činnosti -> Projektové, architektonické a související činnosti
71322000-1 - Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací
Předmětem veřejné zakázky jsou projekční práce za účelem vypracování projektové dokumentace (dále jen „PD“), zajištění souvisejících inženýrských činností a zajištění služeb a související opatření.
Rozsah projektové dokumentace – projektová dokumentace bude rozdělena na dva objekty:
1) stávající plavecký bazén a jeho zázemí;
2) přístavba plaveckého bazénu.
V 1. objektu PD bude řešena rekonstrukce stávajícího bazénu. Rekonstrukce má sloužit především k modernizaci a zatraktivnění stávajícího plaveckého bazénu. Podkladem pro tento objekt je „Architektonické řešení objemové studie Aquapark Cheb“ vypracovaná Ateliérem 11 Hradec Králové s.r.o. a „Diagnostická a korozní zpráva“ vypracovaná společností Experis DSKM, s.r.o.
Objekt přístavby plaveckého bazénu bude obsahovat tzv. relaxační a zážitkovou zónu (aquapark) vč. vybudování venkovní části pro sezónní koupání. Podkladem pro tento objekt je „Architektonické řešení objemové studie Aquapark Cheb“ a „Ekonomická studie“ vypracovaná Ateliérem 11 Hradec Králové s.r.o. a „Parkovací dům pro plavecký bazén Cheb – PD“ vypracovaná společností ARTMODUL s r.o.
Stupně projektové dokumentace a další činnosti, které jsou předmětem plnění:
• Projektová dokumentace pro povolení stavebního záměru.
• Projektová dokumentace pro provádění stavby včetně položkového rozpočtu a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb.
• Výkon inženýrské činnosti pro vydání povolení stavebního záměru.
-
calendar_todayLhůta pro podání nabídek do:07.09.2026