Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Administrace systému slev a výhod – Rodinné pasy a Senior pasy Kraje Vysočina


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Základním cílem veřejné zakázky je zajištění realizace systému Rodinných pasů Kraje Vysočina a Senior pasů Kraje Vysočina v roce 2020 a 2021 (dále též „Projekt“ nebo „Systém“). Systémy jsou zaměřené na zlepšení úrovně nabízených slev pro rodiny a seniory. Jedná se o Systémy poskytování slev a dalších výhod rodinám s alespoň jedním dítětem do 18 let věku a osobám ve věku od 55 let („seniory“). Cílem veřejné zakázky je zajištění provozu těchto systémů a rozvoj sítě poskytovatelů slev pro rodiny s dětmi a seniory, zapojení dalších rodin a seniorů do systému, které mohou čerpat výhody slevového systému a dále vydávání a distribuce katalogu slev a také tvorba a distribuce drobných dárkových předmětů.
Pro účastníky je zapojení do systému Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina bezplatné a po celou dobu realizace bude bezplatné. Cílovou skupinou projektu a zaměření předmětu veřejné zakázky jsou jednak rodiny s dětmi a osoby ve věku 55 let a výše, a dále pak i poskytovatelé slev.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 24.02.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.