Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

A259 Klánovice – Úvaly: Obnova povrchu


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Cílem úpravy je oprava stávajících povrchů lesní cesty, která slouží nejen pro cyklisty ale i jako obslužná komunikace. Cesta je využívána těžkou lesní technikou musí být zachována její nosnost v podloží 80 MPa.
Komunikace je v šířkově omezeném prostoru mezi lesním porostem. Jelikož se jedná o rekonstrukci s omezeným rozsahem stavební činnosti, je respektováno vedení stávajících komunikací včetně prostorového uspořádání. Základní sklon vozovky je jednostranný 2.0%. V místech navazujících komunikací se sklonové řešení přizpůsobuje stávajícímu stavu. Navrhované řešení z hlediska výškového řešení respektuje stávající komunikace a přilehlých lesních cest. Projektová dokumentace je pouze informativní.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 26.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.