Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

2. kolo předběžné tržní konzultace "Zajištění ostrahy objektu IT4Innovations"


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zadavatel zahájil předběžnou tržní konzultaci (dále jen "PTK") dne 5. 3. 2020 a to se stávajícím poskytovatelem služeb ostrahy na objektu IT4Innovations.

Předmětem 1. kola PTK byla revize stávajícího stavu poskytování služeb a získání obecného povědomí zadavatele v oblasti aktuálních trendů na trhu s těmito službami. Výsledkem pak byla bližší specifikace předmětu plnění navazujícího zadávacího řízení a určení některých technických a obchodních podmínek účasti, stejně jako možný kvalifikačních podmínek, které najdou uplatnění při tvorbě finální podoby zadávacích podmínek na tuto veřejnou zakázku.
Dosavadní poznatky z 1. kola PTK a další veřejně dostupné informace týkající se zakázek obdobného rozsahu a předmětu plnění jsou spolu s dosavadními zkušenostmi zadavatele vtěleny do vzorové zadávací dokumentace, kterou vám poskytujeme jako podklad pro účast ve 2. kole PTK.

Předmětem navazujícího zadávacího řízení je zajištění komplexních služeb ostrahy pro budovu IT4Innovations národní superpočítačové centrum a případně také dálkového dohledu pro budovu IT4Innovations národní superpočítačové centrum v areálu Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

Zadavatel umožní prohlídku místa plnění pro účastníky PTK a to dne 29. 5. 2020.
S ohledem na stávající provozní omezení prosíme o nahlášení účasti na prohlídce místa plnění formou e-mailu na adresu jan.jurena@vsb.cz a to do 26. 5. 2020. Zadavatel následně přihlášeným účastníkům zašle podrobnosti o průběhu prohlídky místa plnění.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.06.2020 (23:59)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.