Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

19-029 Kontejner technický

Číslo ve věstníku:
Z2019-030177
Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Dopravní prostředky a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZ je dodávka kontejnerů technických k zajištění nezbytné dodávky pro vyprošťování osob a pro záchranné práce při dopravních nehodách, mimořádných událostech a krizových stavech a pro potřeby zadavatele k zajištění zákonné působnosti zadavatele vyplývajících ze zákona č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů. Předmět VZ je rozdělený na 2 části: 1. část VZ: Dodávka 1 ks nového technického kontejneru (vyprošťování a stabilizace) pro HZS hlavního města Prahy. Nedílnou součástí předmětu VZ je doprava do místa plnění a zaškolení obsluhy dodaných kontejnerů v místě plnění v rozsahu 3 hodin. 2. část VZ: Dodávka 2 ks nových technických kontejnerů (vyprošťování a stabilizace) pro HZS Pardubického kraje a HZS Karlovarského kraje. Nedílnou součástí předmětu VZ je doprava do míst plnění a zaškolení obsluhy dodaných kontejnerů v místech plnění v rozsahu 3 hodin.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 07.11.2019 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.