Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění výkonu technického dohledu a cenového konzultanta – rámcová dohoda na supervizi


Kategorie

Auto-moto, dopravaOpravy, revize a servis
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody pro zajištění výkonu technického dohledu a cenového konzultanta, dále jen „supervize“, u projektů brownfieldů a průmyslových zón (podnikatelských parků) v České republice. Na základě rámcové dohody budou realizovány jednotlivé dílčí veřejné zakázky zadané postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody, dále jen “minitendry“, jejichž předmětem bude zajištění supervize dle aktuálních potřeb a požadavků zadavatele u projektů zařazených do programů, kde MPO je Správcem programu, a u projektů zařazených do navazujících programů v gesci MPO. Účelem supervize je dát poskytovateli dotace přiměřenou jistotu, že stavební část akcí je prováděna v odpovídající kvalitě, v plánovaném čase a rozsahu dle schválené projektové dokumentace, a že fakturace nákladů staveb odpovídá skutečnosti, projektové dokumentaci a smlouvám o dílo uzavřeným mezi investorem (příjemcem dotace) a zhotoviteli staveb.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 14.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.