Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění transportu uměleckých předmětů na výstavu Comenius (1592 – 1670): Jan Amos Komenský a jeho doba


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Přeprava a související služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění transportu uměleckých předmětů na výstavu Comenius (1592-1670): Jan Amos Komenský, zejména pak zajištění obalových materiálů včetně klima stabilních beden, balení, vybalení, naložení a vyložení uměleckých předmětů, komunikace a spolupráce s půjčiteli uměleckých předmětů, využití přepravních prostředků, které zabrání jakémukoliv poškození uměleckých předmětů, pojištění transportu uměleckých předmětů, zajištění všech dalších činností, povolení a dokumentů souvisejících s transportem. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v předloze pro zpracování ceny plnění (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení), zadavatel upozorňuje dodavatele, že součástí přílohy č. 4 jsou i informace nevztahující se k předmětu této veřejné zakázky, ale vztahující se zejména ke skutečnostem jak budou umělecká díla vystavována.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 06.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.