Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění stravovacích služeb pro účastníky vzdělávacích akcí Justiční akademie


Kategorie

Stravování a potraviny

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních stravovacích služeb pro účastníky vzdělávacích akcí zadavatele ve formě snídaně a/nebo obědu a/nebo večeře dle individuálních objednávek zadavatele včetně zajištění provozování doplňkového prodeje v samostatném prostoru, a to vše v budově Výdejny stravy s jídelnou Justiční akademie na adrese nám. Míru 517/7, Kroměříž. Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění úklidu prostor a údržba vybavení výdejny, jídelny a souvisejících prostor, náklady na čisticí prostředky, pracovní oblečení zaměstnanců dodavatele, ubrousky, náklady na přípravu jídelních lístků, náklady na HW a SW k zajištění evidence a placení doplňkového prodeje (elektronický platební styk apod.). Plnění této veřejné zakázky bude probíhat celoročně, nepravidelně v pracovních dnech vždy podle individuálních objednávek zadavatele. Bližší specifikace veřejné zakázky je uvedena v zadávacích podmínkách.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.