Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění činností v oblasti BESIP na území Jihomoravského kraje v roce 2021


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je zajištění činností v oblasti bezpečnosti silničního provozu (dále jen „BESIP“) na území Jihomoravského kraje v roce 2021 (dále jen „činnosti BESIP“) podle „Akčního plánu BESIP JMK 2021“ (dále jen Akční plán) formou:
­ provádění prevence v oblasti bezpečnosti silničního provozu a dopravní výchovy na území Jihomoravského kraje (dále též jen „JMK“) v roce 2021,
­ koordinace a spolupráce s ostatními subjekty podílejícími se na činnostech BESIP v Jihomoravském kraji, včetně zajištění organizační a materiální podpory těmto subjektům při realizaci činností BESIP, tj. především zajištění prezentačních, propagačních, vzdělávacích, výukových materiálů, učebních a ochranných pomůcek souvisejících s činnostmi BESIP na území JMK.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 24.02.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.