Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění analytických činností nad realizovanou obměnou radiokomunikačního systému


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
1.1 Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je zpracování výstupů v oblasti analytických činností nad realizovanou obměnou radiokomunikačního systému a poskytování služeb souvisejících se zpracováním těchto výstupů. Předmět plnění je podrobněji specifikován v příloze č. 2 této zadávací dokumentace. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním dodavatelem. Veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody budou probíhat postupem uvedeným v § 134 odst. 1 zákona. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je tedy poskytnutí dodávek a souvisejících kvalifikovaných služeb v oblasti analytických činností nad realizovanou obměnou radiokomunikačního systému, přičemž se jedná o významné oblasti s kritickým dopadem do fungování radiokomunikačního systému.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.10.2020 (11:49)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.