Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úklidové služby pro CEITEC VUT

Číslo ve věstníku:
Z2020-017169
Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je uzavření smlouvy, na základě které vybraný uchazeč zabezpečí pravidelné úklidové služby v budovách užívaných Středoevropským technologickým institutem VUT v Brně (CEITEC VUT) na ulici Purkyňova 123 v Brně. Jedná se o úklid budov, ve kterých probíhá především výzkum a vývoj, v budovách se tedy nachází špičkově vybavené laboratoře se stanovenými nároky na čistotu prostředí. V laboratořích jsou zařízení, jejichž hodnoty se pohybují v desítkách milionů korun. Některé laboratoře mají speciální požadavky na čistotu prostředí a na režim vstupu - tyto režimy je třeba plně respektovat a dodržovat. Dále se v budovách nachází reprezentativní prostory a běžné kancelářské prostory. Úklid bude prováděn v pracovní dny, případně v nepracovní den před pracovním dnem. Z důvodu využívání objektů pro zaměstnance není možné rozvrhnout úklid pravidelně do 8 hodinových pracovních směn, ale je nutné dodržet časový režim úklidu, uklízet je možné brzy ráno a poté v pozdních odpoledních a ..

Druh zadávacího řízení:
Předběžné oznámení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.05.2020

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.