Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Snížení spotřeby energií v budově Okresního soudu Plzeň-město, Nádražní 325/7, Plzeň metodou EPC


Kategorie

Energie
Energie ->  EPC

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Náplní veřejné zakázky je realizace energeticky úsporných opatření v zadávací dokumentací vymezeném objektu zadavatele metodou EPC. Realizace opatření bude financována s využitím dotace z Operačního programu životní prostředí, prioritní osy 5, investiční priority 1, SC 5.1. a prostředků programu Nová zelená úsporám. Jedná se o komplexní veřejnou zakázku zahrnující přípravu, realizaci a následné dlouhodobé sledování a vyhodnocování výsledků realizovaných energeticky úsporných opatření, přičemž dodavatel, se kterým bude uzavřena smlouva, poskytne zadavateli záruku za dosažení očekávaných ekonomických přínosů (dosažení garantovaných úspor nákladů). Konkrétní energeticky úsporná opatření dodavatel sám navrhne a zahrne do projektu EPC, který následně v objektech zrealizuje.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.11.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.