Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SEZ - Koksovna Jan Šverma, společnosti OKK Koksovny, a.s., sanace nesaturované zóny I. etapa


Kategorie

Odpadové hospodářství, ekologie
Odpadové hospodářství, ekologie ->  Svoz odpadu

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem Sanace v areálu Koksovny Jan Šverma společnosti OKK Koksovny, a.s. - sanace nesaturované zóny I. ETAPA, zpracované společností G-Consult v červnu 2019, která je přílohou č. 3 ZD. Předmětem zakázky je realizace sanačně demoličních prací v nadzemním horizontu areálu Koksovny Jan Šverma a související činnosti v následujícím členění: 1. přípravné výkony včetně vypracování realizačního projektu, plánu BOZP, 2. zajištění potřebných úředních povolení, 3. odstranění kolejiště, kacení zeleně, 4. odpojení demolovaných objektů od inženýrských sítí, 5. demolice určených objektů včetně odstranění vyprodukovaných odpadů, 6. navazující doprůzkum kontaminace zemin nesaturované zóny a dále některých stavebních konstrukcí včetně koksárenské baterie č. 5 a dalších objektů specifikovaných v podkladech pro veřejnou zakázku, 7. vypracování projektu II. etapy – sanace nesaturované zóny dle specifikace v podkladech pro veřejnou zakázku, 8. projekt Ochranného sanačního čerpání pro II. etapu, 9. průběžný sanační monitoring.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.