Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

RTG SKIA komplet pro vyšetření a intervence v oblasti GIT III


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmět plnění pro pracovišti radiodiagnostiky a intervenční radiologie ZRIR spočívá: - v dodávce nového RTG skiaskopicko-skiagrafického kompletu pro vyšetření a intervence v oblasti GIT v souladu s požadavky stanovenými v technické specifikaci, která tvoří Přílohu č. 4 těchto ZP, jeho instalaci a uvedení do provozu, v realizaci nezbytných stavebních a ostatních úprav potřebných pro montáž a instalaci nového přístroje, a drobných stavebních úprav za účelem modernizace přilehlých dotčených místností nesouvisejících s instalací kompletu a v zajištění následného servisu (záručního i pozáručního) RTG skia kompletu za podmínek a v rozsahu definovaném v těchto ZP, vč. všech příloh. Prohlídka místa plnění se uskuteční 28. 5. 2020 ve 14:30 hodin.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.