Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Revize a kontroly plynových a tlakových zařízení


Kategorie

Opravy, revize a servisAuto-moto, dopravaSpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Auto-moto, doprava ->  Náhradní díly a spotřební materiál
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění zákonných revizí a kontrol na plynových a tlakových zařízení v objektech zadavatele. Veřejná zakázka (VZ) je rozdělena na 5 částí: část č. 1 VZ – region severní Čechy, část č. 2 VZ – region jižní Čechy, část č. 3 VZ – region východní Čechy, část č. 4 VZ – region západní Čechy, část č. 5 VZ – region Praha a střední Čechy. Dodavatel může podat nabídku pro jednu či více částí VZ. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky vč. technické specifikace a rozsahu plnění je uvedena ve vzorech smluv, které tvoří přílohu č. 4 Výzvy k podání nabídek. Na základě výsledku výběrového řízení bude pro každou část veřejné zakázky zvlášť uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody, nebo do vyčerpání finančního limitu uvedeného v odst. 3.4 rámcové dohody.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 03.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.