Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Řešení limitů TZL bloků C, D a E (IT-90-18-00762)

Číslo ve věstníku:
Z2020-042965
Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla je provedení rekonstrukce 3 ks stávajících elektrických odlučovačů popílku výrobních bloků C, D a E a úprava na filtry využívající pro odlučování TZL tkaninové filtrační elementy, úpravy spalinovodů, skříní elektroodlučovačů, včetně dělící stěny, soustrojí spalinových ventilátorů s příslušenstvím a dopravy popílku, a to včetně zpracování veškeré dokumentace potřebné pro bezpečnou realizaci díla a jeho provozování, demontáž nepotřebných strojů, přeložek stávajících kabelů a potrubí, dodávku nových strojů, zařízení a stavebních konstrukcí včetně dopravy a montáže, napojení zařízení na stávající řídící systémy, seznámení personálu Objednatele, provedení zkoušek a uvedení do provozu. Dílo bude provedeno formou dodávky na „klíč".

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 05.01.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.