Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce mostu v km 21,502 trati Rumburk (mimo) – Sebnitz (DBAG)


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zadání je vypracování cenové nabídky na provedení inspekční činnosti a nezávislého dozoru při zhotovení protikorozní ochrany ocelových konstrukcí (OK) mostních objektů stavby „Rekonstrukce mostu v km 21,502 trati Rumburk (mimo) – Sebnitz (DBAG)“ v souladu se zadávací dokumentací.

Předmětem činnosti budoucího zhotovitele bude provedení inspekční činnosti a nezávislého dozoru při zhotovení protikorozní ochrany ocelových konstrukcí, po celou dobu provádění stavby, obecně platných předpisů a norem v souladu s TKP železničních staveb, kapitola 25 a to včetně dopravného, ubytování, diet, protokolů inspekčních prací a fotodokumentace tak, aby úspěšně proběhla realizace stavby včetně přejímacího řízení a vydání kolaudačního rozhodnutí.

Součástí dokladové části vypracované cenové nabídky na provedení inspekční činnosti a nezávislého dozoru při zhotovení protikorozní ochrany nové OK stavby bude též součinnost při projednání a schválení technologických postupů PKO a vydání závěrečného protokolu.

Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.03.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.