Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce a doplnění závor na přejezdu P5915 v km 13.283 trati Kolín – Ledečko a Rekonstrukce osvětlení zastávky Pučery


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Ostatní
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba komunikací

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
1. stavba „Rekonstrukce a doplnění závor na přejezdu P5915 v km 13.283 trati Kolín – Ledečko“ :
Předmětem díla je vyhotovení Projektové dokumentace pro stavební povolení a zhotovení stavby „Rekonstrukce a doplnění závor na přejezdu P5915 v km 13.283 trati Kolín – Ledečko“ jejímž cílem je zvýšení bezpečnosti železniční i silniční dopravy zřízením světelného zabezpečovacího zařízení 3. kategorie dle ČSN 34 2650 ed.2 se závorami, rekonstrukce přejezdové konstrukce a zajištění náležitého technického stavu a bezpečného provozu.

2. stavba „Rekonstrukce osvětlení zastávky Pučery“:
Předmětem díla je vyhotovení Projektové dokumentace pro stavební povolení a zhotovení stavby „Rekonstrukce osvětlení zastávky Pučery“ jejímž cílem je rekonstrukce osvětlení zastávky Pučery, která se nachází na jednokolejné neelektrifikované regionální trati Kolín – Ledečko v mezistaničním úseku Ratboř - Bečváry v katastru obce Kořenice - Pučery.

Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.01.2021 (10:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.