Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přesný dělící stůl a přenosný úhlový snímač - 2 (Precise rotary table and portable rotary encoder - 2)


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka: 1) Přesného dělícího stolu 2) Přenosného úhlového snímače 3) Instalace a uvedení zařízení do provozu v místě ČMI OI Liberec, ČR 4) Zaškolení osob v ČMI OI Liberec, ČR Předmět veřejné zakázky musí splňovat všechny technické parametry uvedené v zadávací dokumentaci. The subject-matter of the contract is: 1) The supply of a precise rotary table 2) The supply of a portable rotary encoder 2) Installation and commisioning of the delivered device in the Czech Metrology Institute, OI Liberec, Czech Republic 3) Training of persons in the Czech Metrology Institute, OI Liberec, Czech Republic The subject of public tender must meet the technical requirements stated in the tender specifications.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.