Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Poskytování právních služeb pro Českou exportní banku, a.s.

Číslo ve věstníku:
Z2019-045171
Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s více účastníky na poskytování právních služeb souvisejících s exportním financováním. Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména (i) příprava úvěrové smluvní dokumentace v oblasti finančních transakcí týkajících se exportního financování, včetně refinancování takových transakcí, (ii) příprava kompletní zajišťovací dokumentace, (iii) příprava právních stanovisek a (iv) poskytování rozsáhlého okruhu souvisejících služeb, vždy podle právního řádu státu určeného zadavatelem. Požadované služby musí být ze strany dodavatelů poskytovány s přihlédnutím k relevantním jurisdikcím a mezinárodním standardům (jako jsou např. LMA, ujednání pro oficiálně podporované vývozní úvěry, tzv. Konsensus OECD a další) a současně s přihlédnutím k aplikovatelné bankovní regulaci, jakož i obezřetnostním a obchodním standardům předních tuzemských bank.
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum uzavření smlouvy, Datum zrušení VZ: 06.11.2020

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.