Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

NKP SZ Vimperk- HZ Vimperk (Winterberg)-Muzeum Vimperska- AV vybavení, grafika, produkce


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění instalace a realizace expozice Muzea Vimperska, „Inspirující krajina, historie, lidé, umění a tradice Vimperska“, která je realizována dle projektové dokumentace zpracované Projektovým atelierem pro architekturu a pozemní stavby spol. s r.o. Bělehradská 199/70, Praha 2, IČO 45308616. Do zajištění instalace a realizace expozice je zahrnuto zajištění AV vybavení expozice muzea, grafika expozice muzea a produkce expozice muzea. Prohlídková trasa se nachází ve 3. NP a prostory muzea se nacházejí ve 2. NP a 3. NP, v současné době rekonstruovaného objektu Horního zámku Vimperk. Vybudováním muzejní expozice je smluvně zavázaná firma s termínem dokončení 30. 10. 2020. Zakázka je realizována za finanční podpory z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), specifického cíle 3.1, pod registračním číslem projektu CZ.06.3.33/0.0/0.0/15_015/0000350 a názvem - Horní zámek Vimperk (Winterberg) – Probouzení zimního zámku – Muzeum Vimperska. Bližší specifikace k předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 - EXPOZICE MUZEUM_PD s doplněním, v příloze č. 2 – Scénáře, v příloze č. 7 - Rozšířené libreto a základní scénář, 20.7.2017 a v příloze č. 8 - Specifikace zadání - společná.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 13.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.