Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Modernizace a doplnění automatických měřících systémů dobrovolnické sítě ČHMÚ- část II


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
4.2.1. Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace automatických měřicích systémů, které jsou aktuálně typu AKS 1 (systémů umožňujících automatické měření vybraných meteorologických prvků a vkládání meteorologických pozorování), a výstavba automatického měřicího systému typu AKS 2 (systém umožňující automatické měření vybraných meteorologických prvků). Předmět veřejné zakázky zahrnuje dodávku, instalaci a pětiletou záruční dobu 30 ks měřicích zařízení. Součásti zakázky jsou i nezbytné stavební a elektroinstalační práce a likvidace těch částí původního zařízení, které již nejsou dále použitelné jako náhradní díly. 4.2.2. V rámci modernizace automatických měřicích systémů typu AKS 1 proběhne celková obnova stávajícího automatického měřicího systému (obnova elektrických a datových rozvodů, výměna elektroniky stanice, výměna stožáru a čidel) a výměna automatických srážkoměrů dle požadavků zadavatele viz. Příloha A6 této ZD, tabulka 6.2. U všech modernizovaných automatických měřicích systémů bude zachován pozorovací program, u 16 systémů určených k modernizaci bude zachován typ měřicího systému AKS 1, u 13 modernizovaných systémů bude změněn na typ AKS 2. Nově vybudovaný automatický měřící systém (1 ks) bude typu AKS 2. Podrobný rozpis pozorovacích programů jednotlivých automatických systémů a návrh pozorování nově zřizovaných systémů je uveden v Příloze A6 této ZD.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.10.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.