Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Mobilní telefonie resortu MPSV 2021+


Kategorie

Telekomunikace

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění centralizovaně zadávané veřejné zakázky je zajištění mobilních hlasových a datových služeb prostřednictvím GSM sítě, zajištění potřebného rozsahu telefonních čísel, garance dostupnosti služby a zabezpečení zákaznické podpory. Součástí předmětu plnění je mimo jiné i bezplatné zřízení poskytování virtuální privátní sítě (VPN), zajištění přímého připojení z pevné sítě do sítí mobilních operátorů prostřednictvím technologie SIP trunk nebo ISDN30, zabezpečení prioritního odbavení spojení v rámci mobilní sítě, přednostní odbavení požadavku na spojení v případě lokálního přetížení sítě v krizových situacích, služby hromadného rozesílání SMS a další. Centrální zadavatel požaduje pokrytí signálem ve všech budovách a prostorách všech resortních organizací nepřetržitě, tj. po dobu 24 hodin denně, 7 dní týdnu, a dále v budovách Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, Senátu Parlamentu České republiky a Úřadu vlády České republiky.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.