Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Mobilní operační mikroskop pro ORL


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 ks mobilního operačního mikroskopu pro potřeby Kliniky ORL ÚVN v souladu se zadávacími podmínkami včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu, zaškolení určených pracovníků a dalších povinností vyplývajících z této zadávací dokumentace nebo jejích příloh. Přístroj musí být zcela nový, nepoužitý a musí splňovat veškeré technické parametry tak, jak je podrobně specifikováno v příloze č. 3 této zadávací dokumentace, kterou je Technická specifikace. Nedílnou součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního materiálu. S ohledem na řádný provoz a funkčnost mobilního operačního mikroskopu si zadavatel vyhrazuje plnou kompatibilitu průběžně dodávaného spotřebního materiálu s dodaným přístrojem.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.