Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Kvantitativní průkaz minimální inhibiční koncentrace antimykotik metodou E-test pomocí kalibrované stupnice II.


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Spotřební materiál, léky

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky diagnostických proužků pro kvantitativní průkaz minimální inhibiční koncentrace (MIC) antimykotik Amfotericinu, Anidulafunginu, Kaspofunginu, Flukonazolu, Itrakonazolu, Mikafunginu, Posakonazolu, Vorikonazolu (dále jen „zboží“) metodou E-test pomocí kalibrované stupnice v počtu 30ks na jedno balení v objemu dle provozních potřeb zadavatele a jeho pracovišť, v termínu dodání nejpozději do 7 pracovních dnů ode dne doručení objednávky. Součástí plnění veřejné zakázky je i balné, doprava do místa plnění, roznos do zadavatelem určených prostor v místě plnění, pojištění v rámci dopravy do místa plnění, celní, daňové a případné další poplatky spojené s realizací plnění předmětu veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Dynamický nákupní systém
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 10.02.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.