Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Implementace CNOSSOS-EU pro výpočet hluku ze železniční dopravy v podmínkách ČR


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování kategorizace železničních tratí pro účely Strategického hlukového mapování v závislosti na parametru drsnosti kolejnice a provedených měření hluku v souladu se směrnicí komise EU 2015/996 ze dne 19. května 2015 ve znění pozdějších předpisů.
Předmět plnění je rozdělen do 2 etap:
1. Etapa - Dodavatel vytipuje 20 reprezentativních úseků trati z hlediska charakteristických vlastností ovlivňujících akustickou drsnost kolejnice
2. Etapa - Zadavatel provede na výše uvedených úsecích měření akustické drsnosti kolejnic. Dodavatel na těchto úsecích současně provede měření hluku ze železniční dopravy. Na základě výsledků z měření vypracuje Dodavatel kategorizaci železničních tratí pro účely Strategického hlukového mapování.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.10.2020 (09:45)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.