Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

G590 - Rekonstrukce heterogenních svarových spojů s nátrubky pro hladinoměry na plášti a studeném dně PG


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexního provedení včetně potřebné dokumentace, zařízení, kvalifikace a materiálu investiční akce „G590 - Rekonstrukce heterogenních svarových spojů s nátrubky pro hladinoměry na plášti a studeném dně PG“ spočívající v nahrazení stávajících uhlíkových nátrubků za nátrubky z austenitické materiálu na Jaderné elektrárně Temelín v rámci plánovaných odstávek na výměnu paliva (1GO22 – 2GO32), včetně zajištění a provedení všech nutně vyvolaných úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech a dále veškerých potřebných kontrol a zkoušek (vstupních, mezioperačních, výstupních). Celé Dílo musí být provedeno v souladu s požadavky, podmínkami, parametry, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi obsaženými nebo předepsanými v této Smlouvě a jejich přílohách, a v souladu s platnou a účinnou, k Dílu se vztahující, legislativou. Výše uvedené zajistí kompletně Zhotovitel akce včetně provedení všech zkoušek a testů. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3 této Zadávací dokumentace - Smlouva o dílo včetně příloh Smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.04.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.