Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ekonomicko-finanční poradenství v souvislosti s výstavbou nového jaderného zdroje


Kategorie

Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
2.1.1 Předmětem veřejné zakázky je, v návaznosti na uzavření rámcové smlouvy mezi státem a společností ČEZ definující společné zájmy zúčastněných stran při realizaci nového jaderného zdroje (dále také jako „NJZ“), uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na poskytování komplexní ekonomicko – finanční podpory (poradenství) při přípravě a uzavření dalších částí smlouvy, včetně související podpory při projednání s dotčenými subjekty a další potřebné podpory při její realizaci. Výše uvedená podpora bude poskytnuta s cílem zajištění zájmů státu v ekonomické a finanční oblasti, zejména způsobu zajištění přiměřené kontroly nad harmonogramem a rozpočtem projektu NJZ, účelnosti vynakládání finančních prostředků ve společnosti Elektrárna Dukovany II, a. s., způsobu financování společnosti Elektrárna Dukovany II, a. s. a způsobu stanovení kupní ceny v případě realizace odkupu společnosti Elektrárna Dukovany II, a. s. státem. Dále je předmětem podpory příprava strategie státu pro projednání a notifikaci veřejné podpory projektu NJZ v Evropské komisi včetně přípravy podkladů a žádosti, jakož i potřebných podpůrných materiálů pro projednání s Evropskou komisí. Součástí předmětu je rovněž podpora státu při projednání veřejné podpory s Evropskou komisí, zejména zpracování ekonomické analýzy přiměřenosti veřejné podpory. Konkrétně je předmět veřejné zakázky popsán v kapitolách 2.1.2 až 2.1.6 níže.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.12.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.