Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávky pneumatik pro Skupinu ČEZ

Číslo ve věstníku:
Z2020-031387
Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky pneumatik a souvisejících služeb pro Skupinu ČEZ ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), ve znění zákona č. 307/1999 Sb., sloužících k provádění jednotlivých činností vykonávaných zadavatelem v následujících kategoriích: • Pneumatiky pro osobní automobily; • Pneumatiky pro automobily 4×4 a automobily typu VAN; • Pneumatiky pro nákladní automobily a zemědělskou techniku; • Pneuservisní služby pro osobní automobily; • Pneuservisní služby pro automobily 4×4 a automobily typu VAN; • Pneuservisní služby pro nákladní automobily a zemědělskou techniku.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 09.10.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.