Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

České Budějovice nádražní budova – vymístění parovodu z budovy


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla je vyhotovení Projektové dokumentace pro provádění stavby a Zhotovení stavby „České Budějovice nádražní budova - vymístění parovodu z budovy“ včetně koordinačních činností, zejména s probíhající rekonstrukcí výpravní budovy.
Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS) dle přílohy č. 13 vyhl. č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů, včetně projednání, a zajištění činnosti koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy dle zák. č. 309/2006 Sb., v platném znění, a včetně výkonu autorského dozoru projektanta při realizaci stavby. Zhotovení Díla dle schválené Projektové dokumentace a pravomocného územního rozhodnutí.
Cílem Díla je vymístění trasy parovodu ze suterenu výpravní budovy do chodníku v přednádraží včetně provedení souvisejících činností.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.