Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Bezpečnostní služby – převozy finančních hotovostí pro Muzeum hlavního města Prahy

Číslo ve věstníku:
Z2020-003981
Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o podlimitní veřejnou zakázku na služby s názvem „Bezpečnostní služby – převozy finančních hotovostí pro Muzeum hlavního města Prahy“. Předmětem plnění této podlimitní veřejné zakázky je výkon bezpečnostních služeb, spočívající v ostraze majetku a osob zadavatele při převozech finančních hotovostí a poskytování s tím souvisejících technických služeb ve vztahu k objektům, osobám a činnostem zadavatele, které jsou podrobně specifikovány v návrhu smlouvy o poskytování bezpečnostních služeb - svozů finančních hotovostí z objektů „Věže“ a v návrhu smlouvy o poskytování bezpečnostních služeb - svozů finančních hotovostí z objektů „Ostatní nemovitosti“ a jejich přílohách. Výkon bezpečnostních služeb bude vybraný dodavatel zajišťovat pro zadavatele v rámcové struktuře uvedené v zadávací dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 28.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 28.02.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.