|
09.09.2026
|
Opravy sociálních zařízení
|
Opravy, revize a servis
|
place Celá Česká republika
|
27.08.2026 |
|
30.09.2026
|
Odkup plynové kotelny, Nemocniční 638/18, Vysočany, Praha 9 - Otevřená výzva k podání nabídek
|
Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje a přístroje
|
place Celá Česká republika
|
25.08.2026 |
|
21.09.2026
|
Plavidlo Hřensko, PL 100 522, výměna generátoru
|
Opravy, revize a servis
|
place Celá Česká republika
|
01.09.2026 |
|
11.09.2026
|
Zajištění výkonu role Specialisty na bezpečnostní monitoring (proaktivní a reaktivní podpora)
|
IT
Poradenské, právní a tlumočnické služby
|
place Celá Česká republika
|
06.08.2026 |
|
14.09.2026
|
KŘP ÚSK - SPJ BOŽTĚŠICE - CELKOVÁ REKONSTRUKCE
|
Stavebnictví a související činnosti
Pozemní stavby
|
place Celá Česká republika
|
11.08.2026 |
|
07.09.2026
|
Chemikálie
|
Materiál, součástky a náhradní díly
|
place Celá Česká republika
|
27.08.2026 |
|
15.09.2026
|
Mikroskopy
|
Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje a přístroje
|
place Celá Česká republika
|
04.09.2026 |
|
14.09.2026
|
Vzdělávání psychologů MO - odborná psychologická supervize
|
Vzdělávání a konference
|
place Celá Česká republika
|
20.08.2026 |
|
16.09.2026
|
PAK/106_UO_Rybník u Č.T._pozemky
|
Poradenské, právní a tlumočnické služby
|
place Celá Česká republika
|
04.09.2026 |
|
07.09.2026
|
Založení tůní a větrolamů v k. ú. Lhota u Zlína
|
Správa a údržba, úklid
Správa a údržba zeleně
|
place Celá Česká republika
|
21.08.2026 |