Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vybudování zázemí pro dopravce zajišťujícího MHD ve F-M - PD


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace (PD) pro stavební povolení (DSP), PD pro provedení stavby vč. interiéru (DPS). „Výstavba zázemí pro dopravce zajišťujícího MHD ve F-M“ v rozsahu stanoveném příslušnými ustanoveními zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavebního zákona, vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb v platném znění, vyhlášky č. 146/2008 Sb., o rozsahu a obsahu dokumentace dopravních staveb, vypracování plánu BOZP pro projektovou přípravu, výkon autorského dozoru po celou dobu realizace stavby, vše podle níže uvedené specifikace předmětu. DPS bude doplněna o soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (v cenové soustavě URS platné v době jejího zpracování) v souladu s vyhláškou 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Rozsah a popis záměru - Projektová dokumentace bude řešit zejména přestavbu odbavovací budovy na administrativní a sociální zázemí (především zdržovna/denní místnost, dispečink, řízení provozu, zasedací místnost, šatny, umývárna/sprchy, sociální zařízení, kuchyňka, sklady, technologická místnost a úprava vnitřních inženýrských rozvodů.
Předmětem díla je dále inženýrská činnost pro stavební povolení a vyřízení stavebního povolení.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.08.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.