Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ÚP v Chrudimi – instalace klimatizace v kancelářích v 5. NP


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronikaZdravotnictví, sociální služby
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZMR je vybudování systému chlazení v patnácti kancelářích 5.NP v budově Finančního úřadu pro Pardubický kraj, Územního pracoviště v Chrudimi, Pardubická 275, 537 59 Chrudim (dále jen „FÚ“) dle zpracované projektové dokumentace pro provádění stavby, zhotovené projektantem p. Jiřím Svobodou, Jezbořice 88, 530 02 Pardubice, IČO 69853525 (Příloha č. 2 Výzvy). Předmět plnění VZMR je dále vymezen Soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (CHLAZENÍ), který je uveden v Příloze č. 3 a Soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (ELEKTRO), který je uveden v Příloze č. 4 Výzvy. Práce nepodléhají stavebnímu řízení. Veškeré práce budou probíhat za plného provozu v objektu GFŘ.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.08.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.