Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Údržba zeleně rajonů v městském obvodu Mariánské Hory a Hulváky

Číslo ve věstníku:
Z2019-030200
Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Ostatní
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním poskytovatelem na poskytování služeb kompletní údržby zeleně na pozemcích svěřených Městskému obvodu Mariánské Hory a Hulváky v rajonech A, B, C, D, E, G, H, I a J. Jedná se o pravidelné provádění údržby travnatých ploch. Zejména se jedná o jarní a podzimní vyhrabávání listí, běžné a občasné kosení, Součástí zakázky je také vyčištění zelených ploch od všech nečistot rostlinného charakteru a rovněž od odpadků – papírů, plastových láhví apod. Předmětem zakázky je také zajištění odvozu a odborné likvidace těchto odpadů (např. uložení na skládku, odevzdání specializované firmě apod.) vč. úhrady poplatku za jeho uložení. Kosení bude prováděno zpravidla 7x ročně. Počet kosení může být navýšen dle objednávek zadavatele. Stejně tak může být počet kosení ponížen.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 01.10.2019 (10:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.