Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Účelová komunikace SÚ 2 v k. ú. Všemyslice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je stavba účelové komunikace SÚ 2 v k. ú. Všemyslice o celkové délce 702,17 m a šířce zpevnění 3,0 m. Komunikace začíná na konci zastavěné části západního cípu obce Všemyslice, dále pokračuje mezi zemědělskými pozemky lemovaná nesouvislým stromovým porostem až na konec úseku, jenž je situován v lese, kde dojde k napojení na lesní cesty. Předmětná cesta se nachází v nezastavěném území a slouží jako účelová komunikace pro obsluhu přilehlých pozemků a jako příjezdová cesta k lesu, zároveň dotváří síť polních cest v daném území. Komunikace SÚ 2 je v řešeném úseku jednopruhová s jednostranným klopením 2,5% a je vedena nezastavěným územím. Jedná se o polní cestu, typ příčného uspořádání komunikace P3,5/30. Základní šířkové uspořádání se skládá z šířky jízdního pásu 3,0m s rozšířením v oblouku a nezpevněné krajnice šířky 2 x 0,25m.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.08.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.