Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavba DČOV Mítov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmět veřejné zakázky je určen touto zadávací dokumentací, Smlouvy o dílo a jejími přílohami. Jedná se o kompletní výstavbu 17ks Domácích čistíren odpadních vod (dále jen DČOV) dle požadavků zadavatele. Požadavky jsou uvedeny v příloze č. 1 Vzor Smlouvy o dílo a v příloze č. 5 Dokumentace k výstavě DČOV. Je-li v Zadávací dokumentaci (včetně jejich příloh) uveden přímý či nepřímý odkaz na určitého dodavatele, výrobky, patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, má se v souladu s § 89 odst. 6 zákona za to, že se jedná o vymezení minimálních požadovaných standardů výrobku, technologie či materiálu. V tomto případě je dodavatel oprávněn nabídnout jiné rovnocenné řešení, které splňuje minimálně požadované standardy a odpovídá uvedeným parametrům.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.08.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.